Dlaczego My?

Dlaczego Scherzo? To dobre pytanie, na które będziesz mógł, choć w części, odpowiedzieć po przeczytaniu tekstów z naszej strony.

Dlaczego Scherzo? Odpowiedź jest prosta: dlatego, że staramy się pracować najlepiej, jak potrafimy dla każdego dziecka, które należy do rodziny Scherzo. Wierzymy, że dla każdego naszego ucznia czas spędzony w szkole to niesamowity i niezapomniany czas w życiu – wspólnie uczymy się, śmiejemy, czasem martwimy się, a nawet płaczemy, ale każdego dnia dzieci stają się silniejsze dzięki wpływom i oddziaływaniu swoich kolegów, nauczycieli i rodziców.

Scherzo jest miejscem, w którym można uczestniczyć w różnych aktywnościach, gdzie dni są wypełnione nauką, zabawą i odkrywaniem. Jesteśmy bardzo „zajętą” szkołą, w której nie ma miejsca na nudę. Nasz wspaniały program „Złoty czas w Scherzo” wspiera zainteresowania uczniów, zachęca do odkrywania różnorodnych pasji i próbowania nowych rzeczy. Mamy nawet własne Kuchcikowo, gdzie uczniowie wyczarowują doskonałe potrawy!

Wszyscy uczniowie otrzymują najlepszą opiekę wychowawczą za pośrednictwem programu „Edukacja osobista, społeczna, zdrowotna i ekonomiczna”. Korzystając z naszego rewelacyjnego zaplecza, rozwijamy umiejętności artystyczne i sportowe naszych uczniów. Jesteśmy dumni z tego, że Scherzo jest pracowitą i aktywną szkołą, ale zawsze staramy się znaleźć czas, aby cieszyć się sobą i doceniać to, co znajduje się dookoła nas.

Atmosfera w Scherzo jest wyjątkowa i większość rodziców z pewnością powie, że ich dzieci z radością przychodzą do nas każdego dnia, a po południu nie chcą nas opuścić. To jest recepta na dobrą edukację i być może powód, dlaczego rodzice zapisują swoje dzieci do Scherzo.

Nasze atuty